?

Log in

No account? Create an account

перше йо ніж нє

Social capital

  • less than 10
Name:
sxublenuy Andriy Golcha
Birthdate:
29 September 1982
Website:
External Services:
  • sxublenuy@livejournal.com
  • 219425587
  • gorynashi
  • sxublenuy
Schools:
Коли в 90-их роках вперше пішов в гори (в справжній похід, з рюкзаком, двоскатним радянським наметом і обов'язково на  Хом'як), зрозумів, що як би воно важко не було, я обов'язково прийду в гори ще не раз! Так і сталося - ходжу до тепер і не можу не ходити, адже гори стали невід'ємною частиною мене. Думаю, чи то переконаний, що ніщо не зможе змінити такого стилю життя (і тільки смерть нас розлучить (:).

Так от, до чого я тут ці всі соплі розпускаю - набувши значного досвіду в горах і вивчивши багато куточків наших Карпат, ми з друзями, хотіли би ділитися цим досвідом і цими куточками з людьми, які прагнуть спробувати себе в такому виді відпочинку, відчути і скуштувати всі принади туристичного життя протягом кількаденного перебування в горах.

А наступною інформацією буде, як Ви думаєте що? Правильно, від сентиментального, переходимо до прагматичного (на правах реклами ((: )- для реалізації своєї ідеї, ми створили сайт-блог, де зацікавлені зможуть дізнатися про нашу команду, обрати запропонований маршрут, або зв'язатись з нами (gorynashi@gmail.com, також дивіться в профілі цього журналу) і спільно прокласти маршрут. Для ти, хто не розуміє українську, на сайті є перекладач, який зробить доступною інформацію для будь-якого іноземця. Приєднуйтесь до нас у соціальній мережі Facebookgorynashi.blogspot.com

блог ще знаходиться в процесі допрацювання, але основна інформація присутня. Заходьте в гості, залишайте свої відгуки, радьте друзям, знайомим, родичам - будемо Вам раді.
п.с. роблю таке вперше, тому строго не судіть, дякую за увагу, сподіваюсь Вам сподобається (:


Categories

искусство

Social capital

  • less than 10

Statistics