я бі кау

StarDust

Коли немає на кого звалити не виконане шось, то звалюємо на погоду, або на сусіда, або ... ну ви ж знаєте. А от сьогодні дійсно погода, яка посприяла створити робочу атмосферу, відповідний настрій до того шо хотів зробити вже давно.
Отже, якось, ловив камеров падаючі зірки ...


1. Довго намагалися зрозуміти де їх падає найбільше, але шось не дуже виходило
Collapse )
я бі кау

Про ЕКОакції

Вже не перший раз беру участь у прибиранні Карпат. Цього разу долучився до прибирання Боржави, яке організовували активісти Карпатських стежок. На Боржавських полонинах я був лише один раз декілька років назад, тому це було хороше поєднання корисного і приємного.
Приємно вразило те, що моє уявлення про кількість сміття в тій місцевості відрізнялося від реальності - я б сказав - Боржава умовно чиста (принаймні територія вздовж маркованих маршрутів). Чому умовно, бо ще багато туристів вважає, що кинута пляшка у кущі самознищується, (а може вони взагалі про це не думають) тому стараннями близько 50 волонтерів було зібрано майже сотню мішків сміття. Територія, яку прибирали була досить великою. Стартувало дві групи - Франківська з Пилипця, Львівська з Воловця - таким чином охопили г. Гембу, г. Магура-Жиди, г. Великий Верх.
Враження від акції тільки позитивні - весела компанія, нові знайомства, чудово проведений час.
Далі розповідь в картинках (повний фоторепортаж)

1.
Collapse )
я бі кау

Про першу вершину Аляски

Аляска вже виросла, то вже не цуценя, яке ледве до повзало до центру і не хотіло йти, коли замучувалась. Настав час показати їй гори. Одного разу, ми вже були в горах, але то була одноденна прогулянка, так шо пес напевно і не відчув всього того задоволення. Цього разу йдемо вище і на довше (:


1.
Collapse )
я бі кау

Таки доїхав!

Вже робив спробу проїхати цей маршрут, але минулого разу, виїхавши тільки за місто, ровер відмовився їхати, і в не найкращому місці, де купа комарів, поламався! Змушений був, відмахуючись від кровососів (кровосісів?) так-сяк підрехтувати коника і тікати додому. Цього разу все було ок, ну майже..((:  Отже маршрут придумав такий - Івано-Франківськ - Буківна - Івано-Франківськ (це коротко про альтернативну дорогу до Дністра, деталі дивіться під катом).


1.
Collapse )
я бі кау

Блукання місцями, де давно не бував

Цього разу колєга запропонував поїхати відсвяткувати його ДН на Свидовець. Якщо не враховувати Близницю, то не був в тому районі років 7. Чесно кажучи, не дуже подобається мені туди ходити, оскільки хаос в розбудові Драгобрату і майже автобани на самому хребті з купою машин і людей - позбавляють мене відчуття відірваності від світу, ну, думаю, ви розумієте... Тим не менше погоджуюсь на поїздку, оскільки цікаво побачити, які зміни відбулись там. Маршрут прокладали на ходу. В планах було зайти кудись в район Догаськи, чи Трояски. Що з того вийшло, дивіться далі.
Collapse )
я бі кау

І дощ нам не стане на заваді

Дивлячись на прогноз погоди, який був на минулих вихідних, думка про похід ставала все примарнішою, але подзвонили друзі і запропонували спільно прогулятися горбами, тим паче, плани щодо маршруту збігалися. Лінь зникла, наплічник напхав непромокаючим одягом (хоча не промокає тільки листове залізо((: ), і вперед.
Ідемо в Гуту. План такий: йдемо по чорному маркеру через Плаєк на Ігровець, звідти на Боревку, Сивулі, Рущина, Бистриця з водоспадами, маршрутка додому. Але то ж тільки плани, як все було насправді дивиться нижче.


1. Полонина Середня і гора Висока. Так, стоп, в планах такого ж не було..!
Collapse )
я бі кау

Політати б!

Погодні умови склалися у бік того, щоб після довгої перерви знову спробувати підняти крило. Андрій дізнався ще про одне чудове місце для польотів на параплані, не далеко від І-Ф, над Дністром. І от ми вирушили туди ловити вітер.


1.
Collapse )