sxublenuy Andriy Golcha (sxublenuy) wrote,
sxublenuy Andriy Golcha
sxublenuy

Про культурні дійства

Є у Франківську легендарне молочне кахфе, яке колись користувалось шаленою популярністю і було улюбленим місцем дітей та батьків. Готували там дуже смачне морозиво, молочні коктейлі та інші смачні штучки. Але то було ше тогди.. зараз молочка це закинута споруда в центрі міста, яка по трохи розвалюється. Оживити молочку на декілька годин зміг Петро Буяк з своєю виставкою-дійством - Вибирай і добирай років.
                               
 
тоє вігіо з музиков

Офіційна інформація від організатора

"Вибирай і добирай років" це cоціальний проект-геппенінг, проект-подія, проект-явище, що апелює до світового руху проти шкідливих звичок і стає «українським сегментом» в серії світових ініціатив за здоровий спосіб життя.
В рамках проекту буде створено 9 робіт розміром 1.8*1.6 метрів, що описують окремі історії, в яких постає вибір добавляти чи відбувати собі повноцінного життя, алкоголь, чи молоко, тютюновий дим, чи свіже повітря? Проект говорить про балансування між вибором конструктиву і деструктиву, такого, начебто, очевидного. Декларує здоровий спосіб життя, «дію» натомість «стагнації».
Картини буде розміщено у порожніх віконницях «Молочного кафе», в середмісті Івано-Франківська, лише на кілька годин, після чого їх буде демонтовано для проведення подальших виставок у Львові та Калуші – 17 та 20 червня, де подія так само буде організовано у форматі геппенінгу – картини перебуватимуть у відкритому просторі лише кілька годин.
«Вибирай і добирай років» працює з простором Івано-Франківська, використовує місто як платформу, майданчик для проведення художнього проекту – картини стають частиною міської архітектури. Таким чином місто постає ландшафтом для творення урбаністичного мистецького явища.
Дійство було цікаве і видовищне, веселе і смачне - ось дивіться!(:


1. Обідній надій, спеціально для презентації


2. В обідню пору бажаючих випити молочка достатньо


3. І ось починають відкриватися перші картини. // Добери моїх років, а потім пискуй!


4. Петро танцює з картинами в костюмі корови((:


5. Дійство супроводжувалось музичною експерементальною імпровізацією


6.


7. Як добере тато років, тоді сядемо вчити уроки. //  Добирай років, мала


8. Та й після дощу, що йшов три ночі, сів під дерево, та й років собі добрав // Миколин дідо у 1968 році був директором Косівської молочарні. Микола ще змалку любив молоко, проте все змінила марія.


9. А тим часом, бажаючі добирают собі рочків!


10. Добирают років і великі і малі


11. І життя прожив і бачив різного, а щоранку в сонця молодості просить, бо своєї не здобув.  //  Микола після весілля переїхав до Івано-Франківська. Коли закрили 63-й завод, він упав у депресію і згадував рідний Косів та діда.


12. Отак доїси корова!


13. Потім ше вітали Петра і дивилися міні кіно Буяка, Дапікса, Глова, Буржуїв, та інших - короткометражка про того ж Миколу, про якого писалися картини.


14. Дивимси кіно


15. Кіно чорне і біле


16. Оскільки був аншлаг, дехто дивився з вулиці


17. Титри


18. Буяк приймає вітання від Зоряни


19. В ГОСТІ шось мало хто хотів сидіти, тому сиділи під ГОСТОМ


20. Чоловічі розмови


21. Розмови про життя.

Файного Вам добирання років!
Tags: gif, Франик, мистецтво, репортаж
Subscribe

 • У пошуках нового року

  Новий рік це мабуть єдине свято в році, про святкування якого, говорять ще задовго до настання нового року. Які плани на Новий рік і де будеш…

 • ВелоГоргани

  Все почалось з того, що я дізнався від Бурса про існування одного чудового місця, захованого між горганськими вершинами - полонина Гича. І про…

 • Вечір в Карпатах

  Добре діти постаралися!(:

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments