sxublenuy Andriy Golcha (sxublenuy) wrote,
sxublenuy Andriy Golcha
sxublenuy

Про віддзеркалення

Мабуть у кожного є своя улюблена пора року, в мене це осінь. Є безліч причин чому саме так - родився восени, пора коли ще тепло, але немає різних надокучливих мошок (переважно((: ), гриби, ягоди, море фруктів, горіхи, запахи, кольори, прозорість неба... сов он, сов он. Якщо заглиблюватись в роздуми про осінь, то для мене це є своєрідним підсумком року в природі - кожен сантиметр простору відображає виспаність після зими, набирання соків весною, вбирання тепла влітку. Також осінь благодатна пора для фотографічної фіксації стану того що довкола нас, адже прозорість повітря, і нескінченна палітра кольорів змусить зупинитись на мить і задивитись в далечінь навіть невиправного прагматика. Була в мене така малеееесенька мрія пофотграфувати відображення осінніх барв у воді (можливо банально, але це ж моя малесенька мрія!) і ось трапилась нагода - запрошую у віддзеркалення!


1.


2. Останніх декілька днів щодня проходжу повз цю місцину, жартома кажу - по дорозі в офіс(:


3.


4. Для довідки: це озеро знаходиться на території Буковелю і є вже третьою водоймою (найбільшою) для забезпечення водою снігонапилювальних систем.


5.


6.


7.


8.


9. Гарної, настроєвої Вам погоди, навіть якшо не видно сонця і падає дощ, посміхніться. бо ж в природи немає поганої погоди!((:

А яка Ваша улюблена пора року?
Tags: буковель, гори, мистецтво, осінь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 21 comments