?

Log in

No account? Create an account
перше йо ніж нє [entries|archive|friends|userinfo]
sxublenuy Andriy Golcha

[ website | Gorynashi ]
[ userinfo | хто я такий ]
[ archive | journal archive ]

Проект Чорний ліс і не тільки [жовтень. 10-е, 2013|11:58 pm]
sxublenuy Andriy Golcha
[Tags|, ]

І знову про покатушки!

Нарешті на небі з"явилось сонечко, прогноз погоди приємно муркоче, час і бажання є - їдемо досліджувати нові шляхи в околицях Франківська. План був таким: з франківська доїхати глухими селами на узбіччі Чорного лісу до с. Росільної, потім на закинуту військову базу на горі Космечара, а звідти через Чорний ліс на "бетонку" і додому. План чудовий, маршрут прекрасний - шо з того вийшло далі в декількох фотографіях і пару словечках(:


1.


2. Перший привал з перекусом, то ми вже десь заїхали шо я навіть не знаю куда(((:


3. папараці


4. Гори вже було добре видно - ух, як до них близько!


5. Навіть не знаю шо тут сказати..


6. Олдскул, бейбі(((:


7. Бодя мені дуже подібний на Віцина((:


8. Погода була неймовірна!


9.


10. Ті села якось так заховались собі між лісом і горами і кайфують тихенько!


11. Покинули ми миловидні села і переїхали вже майже в гори. Потім трохи поблукали в пошуках закинутої бази (блукали ми ще потім багато разів, але то все поза кадром)


12. І от ми на вершині г. Космечара залізли під землю, в бункери. Ми би туди не лізли (може), якщо б не ВКРАЛИ (!!!) 4 (чотири) сорока метрові вежі, які служили за антени, коли частина була діюча!!!


13. Тому довелося нюхати плісняву, дихати грибками, і розглядати залишки мінувшей слави!((:


14. Без дуркувань не обійшлось


15. Мене здивувала наявність великої кількості металу, мабуть мисливці за металом привидами ше вивчають шляхи виведенння дармових багатств сирисири, хоча на поверхні вони вже добряче попрацювали, мабуть ше просто то не перетравили, тому і не лізуть під землю. Тому можна сказати, що прикарпатські мисливці дещо відстають від кримських або ше тут


16. Походили подивились, і на поверхню скок!((: Ось на цьому місці були високі вежі металічні - їх вкрали (кому цікаво - гугліть - вч на горі Космечара).
А ше (МОЖЛИВО) на цьому місці я загубив свої окуляри джулбо колорадо в сірому футлярі, там ше була картка сд 8 гб, якшо мо хтось там таке видів, був би безмежно щасливий (як мені мало тре для щастя((: ) якби мені то повернули!! А чому можливо, та тому що я міг ше їх загубити вже далеко від цього місця в лісі, в Чорному лісі, куди мене завели гуглівські знимки землі з космому і куди я ше потягнув двох колєгів, які були на мене капєц злі і які потім вернулись на нормальну дорогу, а я не вернувся і пішов такими хащами, шо думав там вже і заночувати, слава Б - обійшлося. Отже, якшо хтось шось видів і знайшов - звертайтесь, не встидайтесь!
Ну і ше таке: зробив висновок - жпс добре мати бо може допомогти вийти звідти, звідки не знаєш як вийти, але не було би жпс-еса, то не зайшов би туди, звідки не знаєш як вийти - задумайтесь браття і сестри!((:

ну і бонус для вас, але то тільки для гурманів - трек маршруту (якшо надумаєте їхати - будьте уважні в чорному лісі, тримайтесь головних доріг (((:)
ПосиланняВідповісти

Comments:
[User Picture]From: vaop
2013-10-19 04:27 pm (UTC)
о, зараз почитаю, дякую.
(Відповісти) (Parent) (Thread)