sxublenuy Andriy Golcha (sxublenuy) wrote,
sxublenuy Andriy Golcha
sxublenuy

В гості на півострів

Продовжуємо мандрувати
Покинули ми цивілізацію і перенеслися в область залишків мертвої цивілізації - об"єкт 221 (а також довідка тут, і тут та й зрештою інформації достатньо є - хто зацікавився - гугл вам в помащь) (ЗКП), якому так і не судилося розпочати своє повноцінне життя.
Маршрутка привезла нас на зупинку, де був вказівник на с. Морозівка і табір Алсу - саме звідти почався наш похід.  Оскільки вже був вечір, то план був такий - ідемо до колись сікрєтного об"єкту і там ночуємо. Прийшли, вирішили його пройти повністю і заночувати на протилежній стороні. Заходити вночі в бетонний тунель в горі було якось срьомновато, але переборовши свої дитячі страхи поповзли тими тунелями. 

1.  на роздоріжжі
2. купляєм батарєйкі, сігарєткі і всякоє такоє


3. а шо такоє?

 
4. Турботливий чоловік допомагає дружині


5. Заходимо в об"єкт - дана споруда представляє собою наскрізний тунель в горі довжиною близько 1 км, по середині якого знаходиться чотири - або п"типоверховий жилий комплекс. За проектом це мав бути надзвичайно сильно укріплений бункер з власним атомним реактором і системами життєзабезпечення. Споруда справді вражає!

 
6. Вхід в тунель


7. місцеві підприємці  дуже підприємливі, тому для пришвидшення процесу деметалізації споруди їм не лінь продовбати півметрову бетонну стіну (певно начитались перед тим Каменяра)


8. перед заходом в тунель, наші друзі попередили нас, шоб ми уважно дивились під ноги, бо в тунелі з певною частотою зустрічаються отакі люки як під ногою Кухаренка, куда можна легосенько злетіти, а там глибоко, внизу паралельно проходить шось типу техповерху. А ше з цієї фотки добре видно як чьотко скальпували від металу тіло тунелю. Стіни цієї бетонної споруди були обшиті металічними листами, які успішно кудись випарувались.


9. Тунель досить широкий, бобік військовий, можливо навіть газон там проїхали би легко


10. без ліхтарика якось там моторошно.


11. Хороше місце для експерементального фотографування


12. зайшли в "жилу зону" , точніше там де би вона мала бути, дівчата померзли, тому вирішили виходити з сієго чудернацього місця, щоб завтра ще раз прийти на різноманітні фотоексперементи


13. Приємно було знову побачити зірки


14. фотка чомусь асоціюється мені з Гостьою із будущего


15. З обидвох кінців тунелю на поверхню виходять ось такі бетонні амбразури, на яких для маскування намальовані вікна!!

 
16. Також для маскування садили навіть тополі (це мабуть ше один не офіційний символ вєлікай дєржави, бо де б я не був в укр містах - ці древа є всюди)


17. Вигляд ззаду тої амбразури - вентиляційні шахти (доречі, метал покрали навіть з тих шахт, глибина яких можливо більше 30 м)

 
18. для масштабу


19. ну і такий собі натюрморт

Полягали спати, шоб вранці зайти ше раз в гору на фотополювання - про це дивіться далі! 
Tags: гори, космос, мандри, репортаж
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments